Vienmomentė dantų implantacija

Mažiau chirurginių procedūrų, streso, vizitų, trumpesnis gydymo laikas ir geresnis estetinis rezultatas. Tai pagrindiniai vienmomentės dantų implantacijos pranašumai.

Kas yra vienmomentė implantacija?

Tai pažangus gydymo metodas, kurį taikant per 1 vizitą galima atlikti dvi procedūras: pašalinti nesveiką dantį, jo užuomazgas ar šaknį ir iškart į tą pačią vietą įsriegti implantą. Taikant šį gydymo metodą, po danties rovimo pacientui dažniausiai nebereikia laukti 2–6 mėnesių tam, kad būtų galima saugiai atlikti implantaciją.

Kokie vienmomentės dantų implantacijos pranašumai?

Šis gydymo metodas daugeliu atvejų pranašesnis už įprastą implantaciją – pirmiausia 2–6 mėnesiais trumpesnis gydymo laikas. Atlikdami vienmomentę, ne tik sumažiname vizitų bei chirurginių intervencijų skaičių, bet ir sukeliame pacientui mažiau nepatogumų, streso. Antra, vienmomentės implantacijos metu išlaikoma natūrali dantenų forma, kurią, atliekant įprastąją implantaciją, atkurti būtų labai sudėtinga.

Kodėl gydytojai, kurie atlieka įprastąsias implantacijas, nesiūlo vienmomenčio gydymo metodo?

Kiekvienas pacientas, kuriam reikia pašalinti dantį ir įsriegti implantą, vietoj įprastosios implantacijos mieliau rinktųsi vienmomentę, tačiau ne kiekvienas gydytojas, atliekantis įprastąją implantaciją, gali atlikti vienmomentę. Siekiant nepriekaištingo rezultato, svarbi ne tik gydytojo patirtis bei sukauptos žinios, bet ir implantų sistema. Gydytojas, naudojantis „MegaGen“, vienmomentės implantacijos metodą gali taikyti atkurdamas vieną, kelis ar visus dantis.

Kokia vienmomentės implantacijos eiga?

Per pirmą vizitą atliekama visa chirurginė dalis: pašalinamas nereikalingas dantis ar dantys, įsriegiamas reikiamas skaičius implantų. Pacientui pageidaujant, to paties vizito metu arba po savaitės gali būti pritvirtinamas ir laikinas dantis, kad implanto gijimo laikotarpiu būtų gražus estetinis vaizdas. Po 2–3 mėnesių, prigijus įsriegtam implantui, laikinas dantis pakeičiamas nuolatiniu.

Vienmomentės implantacijos eiga

vienmomente-1
Vienmomente-2

* Kiekvienas gydymo atvejis individualus. Ar šis gydymo metodas tinkamiausias Jums, gydytojas gali atsakyti tik konsultacijos metu, įvertinęs burnos būklę, poreikius, galimybes.