Skaitmeninė implantacija

Skaitmeninė implantacija – tai pažangus implantacijos metodas, paremtas išankstiniu kompiuteriniu planavimu. Šią technologiją praktikoje taikantys gydytojai prarastą dantį, kelis ar net visus visiškai atkurti (įsriegti implantą ir pritvirtinti laikiną vainikėlį) gali vos per 1 vizitą. Tai reiškia, kad pacientui neteks būti be danties 2–3 mėnesius, kol prigis implantas ir bus saugu protezuoti. Visą šį laikotarpį laikinas dantis atrodys ir tarnaus kaip nuosavas.

Skaitmeninės implantacijos eiga

Konsultacija

  1. Per konsultaciją gydytojas padaro burnos ertmės 3D rentgeno nuotrauką ir nuima dantų atspaudą.
  2. Atspaudai ir nuotrauka siunčiami į skaitmeninę dantų laboratoriją.

Laboratorija

  1. Remiantis gauta 3D nuotrauka, paruošiamas individualus chirurginis gidas ir instrukcija, kurioje numatoma visa būsimos operacijos eiga. Vadovaudamasis tuo, net ir sudėtingiausią implantaciją gydytojas atliks tinkamai ir tiksliai, išvengdamas galimų klaidų.
  2. Pagaminamas konkrečiam pacientui pritaikytas laikinas dantis (protezas), kuris bus pritvirtinamas iškart po implantacijos.
  3. Chirurginis gidas, instrukcija ir laikinas dantis išsiunčiami gydytojui.

Implantacija

Šio vizito metu gydytojas pašalina nereikalingą dantį ar dantis, esant poreikiui, atlieka kaulo priauginimo operaciją ir, naudodamasis chirurginiu gidu bei instrukcija, įsriegia danties implantą. Kad gijimo laikotarpiu estetinis vaizdas būtų nepriekaištingas, prie įsriegto implanto pritvirtinamas laboratorijoje pagamintas laikinas dantis.

Protezavimas

Nepriklausomai nuo to, kokios kompanijos implantas naudojamas, pirmojo vizito metu po dantų implantacijos gali būti tvirtinamas tik laikinas vainikėlis, kuris prigijus implantui (po 2–3 mėnesių) būtų pakeičiamas nuolatiniu. Nesilaikant įprastos eigos, gali nukentėti ne tik estetinis vaizdas, bet ir ilgaamžiškumas.

* Kiekvienas gydymo atvejis individualus. Ar šis gydymo metodas tinkamiausias Jums, gydytojas gali atsakyti tik konsultacijos metu, įvertinęs burnos būklę, poreikius, galimybes.