Implantacijos kokybę lemiantys veiksniai

Nemažai pacientų vis dar įsitikinę, kad danties implantacijos kaina nepagrįstai aukšta. Tačiau ar kada susimąstome, kodėl ir už ką mokame? Svarbiausias veiksnys, lemiantis implantacijos kainą, yra kokybė, o jos sudedamosios dalys – procedūrai naudojamos medžiagos, tinkamai paruošta klinika, personalo kompetencija.

Procedūrai naudojamos medžiagos

Gydytojas, kuriam svarbus jo darbo rezultatas, negali taupyti rinkdamasis medžiagas procedūrai. Daugeliu atvejų nuo pasirinktos implantų sistemos priklauso ne tik galimybės, gydymo eiga, estetinis rezultatas, bet ir ilgaamžiškumas. Naudojant aukštos kokybės dantų implantų sistemą, galima ne tik paprastai, greitai bei saugiai atlikti įvairaus sudėtingumo implantacijas, bet ir pasiūlyti gamintojo implantams suteikiamą viso gyvenimo garantiją.

Tinkamai paruošta klinika

Danties implantavimas – kad ir trumpa, neskausminga, vis dėlto chirurginė procedūra. Tam, kad ją atlikti galėtų saugiai ir patikimai, gydytojas turi būti tinkamai pasiruošęs. Šiuo atveju privalo būti atitinkamai įrengtas procedūrų kabinetas, įsigyta visa reikalinga brangi įranga (rentgeno aparatas, piezo aparatas, implantų sriegimo mašina, sterilizatorius ir kita), paruošti kokybiški, sterilūs instrumentai bei medžiagos.

Personalo kompetencija

Kad ir kokia gera bus implantų sistema, nekompetentingos komandos rankose ji praras vertę. Dantų implantacijas atliekantis gydytojas ir jam asistuojantys kolegos privalo nuolat mokytis, domėtis naujovėmis, aktyviai dalyvauti konferencijose bei praktiniuose kursuose. Tik tuomet gydytojas pacientui galės pasiūlyti aukštos kokybės, saugų ir inovatyvų gydymą.