Ilgaamžiškumas

Dantų implantavimo procedūrą siūlo dauguma odontologijos klinikų. Visos žada greitą ir nepriekaištingą rezultatą, nepaminėdamos faktų apie garantijas bei ilgaamžiškumą.

Koks implantų tarnavimo laikas?

Jeigu gydytojas procedūrą atliko tinkamai, o pacientas sąžiningai laikėsi visų nurodymų, įsriegtas danties implantas gali tarnauti visą gyvenimą. Itin retais atvejais per pirmus tris mėnesius implantas gali neprigyti.

Dėl ko implantas gali neprigyti?

Nemažai pacientų įsitikinę, kad prigijimas priklauso tik nuo to, kokio gamintojo implantas įsriegtas. Tai nėra tiesa. Jei naudota kokybiška implantų sistema, prigijimui didžiausią įtaką daro gydytojo kompetencija ir paciento įpročiai bei sveikatos būklė. Danties implanto atmetimo rizika didesnė, jeigu pacientas serga sisteminėmis ligomis, daug rūko ar netinkamai prižiūri burnos ertmę.

Kokia garantija suteikiama implantams?

Skirtingoms implantų sistemoms suteikiama skirtingos trukmės garantija. Garantinį laikotarpį nustato ne procedūrą atliekantis gydytojas, o dantų implantų gamintojas, įvertinęs produkto kokybinius kriterijus bei klinikinius rezultatus. Dantų implantams „MegaGen“ suteikiama viso gyvenimo garantija.

Kaip tinkamai prižiūrėti implantuotus dantis?

Kad šypsena kuo ilgiau išliktų graži ir sveika, implantais, kaip ir natūraliais dantimis, privalu rūpintis. Tam tikrai nereikia ypatingų priemonių ar pastangų: bent du kartus per dieną dantys turėtų būti valomi įprasta pasta, šepetėliu ir tarpdančių siūlu. Priklausomai nuo burnos būklės 2–4 kartus per metus patariama atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą. Kartą per metus burnos būklę turėtų įvertinti odontologas.