Dantų implantai

Apie dantų implantavimą kalbama itin daug, tačiau ką iš tiesų žinome apie pačius dantų implantus? Neabejojame, kad daugiau žinantys pacientai gali tikėtis ne tik geresnių rezultatų, bet ir mažesnių išlaidų.

Plačiau...

Implantacijos kokybę lemiantys veiksniai

Svarbiausias veiksnys, lemiantis implantacijos kainą, yra kokybė, o jos sudedamosios dalys – procedūrai naudojamos medžiagos, tinkamai paruošta klinika, personalo kompetencija.

Plačiau...

Ilgaamžiškumas

Dantų implantavimo procedūrą siūlo dauguma odontologijos klinikų. Visos žada greitą ir nepriekaištingą rezultatą, nepaminėdamos faktų apie garantijas bei ilgaamžiškumą.

Plačiau...

Mitai ir faktai apie dantų implantus

Apie dantų implantus internete galima rasti itin daug informacijos. Vieni teiginiai paremti faktais, kiti – tarsi iš lūpų į lūpas perpasakotos istorijos: ,,Teko girdėti, kad…“. Pateikiame šiek tiek informacijos apie dažniausius mitus, kurie priimant sprendimą gali suklaidinti dažną.

Plačiau...

Vienmomentė dantų implantacija

Su „MegaGen“ to paties vizito metu galima pašalinti dantį bei įsriegti implantą.

Plačiau...

Skaitmeninė implantacija

Su „MegaGen“ to paties vizito metu galima pašalinti dantį, įsriegti implantą bei pritvirtinti laikiną vainikėlį.

Plačiau...

Implantacija be sinuso dugno pakėlimo

Su „MegaGen“ daugeliu atvejų sinuso dugno pakėlimo operacijos galima išvengti, net ir esant nedideliam kaulo aukščiui.

Plačiau...

Bedančio žandikaulio atkūrimas

Su „MegaGen“ visus prarastus žandikaulio dantis galima atkurti įsriegiant 4, 6 arba 8 implantus, ant kurių tvirtinamas protezas su 12 ar 14 nepriekaištingai atrodančių dantų.

Plačiau...

Protezavimas ant implantų

Protezavimas – antras dantų implantacijos etapas, per jį atkuriama matomoji danties dalis. Ar rezultatu liksite patenkinti, priklausys ne tik nuo gydytojo, bet ir nuo Jūsų paties priimtų sprendimų.

Plačiau...